Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Zájezd na muzikál OKNO MÉ LÁSKY - písně Petra Jandy a OLYMPIKU - neděle 9.4.2023

Zájezd na muzikál OKNO MÉ LÁSKY - písně Petra Jandy a OLYMPIKU - neděle 9.4.2023Datum konání:
9.4.2023

Obec Kocbeře pořádá:

zájezd do Prahy na muzikál OKNO MÉ LÁSKY - písně Petra Jandy a OLYMPIKU - neděle 9.4.2023 od 15 hod. (Velikonoční neděle - Boží hod)

Odjezd v 10 hodin z autobusových zastávek.

Zájemci se mohou hlásit u starostky na mailu starosta@kocbere.cz nebo na tel. č. 724 180 083.

DIVADLO BROADWAY

 

Okno mé lásky

Příběh mladého umělce Davida, na kterého rány osudu dopadaly tak často, až přestal věřit v krásu života. Ale jediné setkání s charismatickou tanečnicí Sofií stačilo k tomu, aby se svět stal znovu báječným místem k narození.

Čerstvá muzikálová novinka zachycuje v působivých jevištních obrazech dramatické peripetie talentovaného muže, jehož celoživotním osudem se stává umění graffiti. Je to příběh o hledání lidských i uměleckých hodnot, příběh o hledání a nalézání osobní identity a především příběh lásky, která jediná těmto pojmům dokáže dát hlubší smysl. Ústřední postavou je chlapec jménem David, se kterým se život doposud příliš nemazlil. A ačkoli je nositelem výjimečného výtvarného talentu, svět je v jeho očích jen smutné a tragické místo. Setkání se studentkou taneční Konzervatoře Sofií však zásadně mění tento úhel pohledu a z frustrovaného mladého muže se zanedlouho stává známá umělecká osobnost oslavující ve svých dílech krásu světa a radost z bytí. Sociálně vysoce postavená rodina Sofie však jejich vztahu nepřeje a tak na sebe první konflikty nenechají dlouho čekat. V příběhu osudové lásky Davida a Sofie však defiluje i řada dalších postav, do jejichž životů můžeme prostřednictvím známých písní nahlédnout. Seznámíme se tak nejenom s matkou, která tají identitu skutečného Davidova otce, ale také s partou kamarádů plnou originálních lidských typů, s bláznivou tetou Agátou a nakonec i s Davidovým otcem, jehož stopu se hlavnímu hrdinovi podaří vypátrat v malebném údolí řeky Sázavy. Mezitím rodiče Sofie posílají svoji dceru na studium do Paříže, aby tak zamezili rodícímu se silnému poutu mezi oběma mladými milenci. Ale David – posílen stále větší popularitou svých děl – se nevzdává a rozhodne se odcestovat do legendárního města nad Seinou, kde chce najít dívku svého života a současně se umělecky etablovat na mezinárodní scéně v tvorbě street artu. 

 

V hlavních rolích :

 

David STRÁNSKÝ
Vojtěch Drahokoupil, Petr Ryšavý, Milan Peroutka
Sofie
Kateřina Marie Fialová, Michaela Pecháčková, Nelly Řehořová
Denisa
Sharlota, Felicita Prokešová, Natálie Grossová
Barbora STRÁNSKÁ
Ivana Jirešová, Radka Fišarová, Linda Finková
Jiří STRÁNSKÝ
Josef Vojtek, Jan Toužimský, Bohouš Josef
Michaela KRATOCHVÍLOVÁ
Veronika Žilková, Sandra Pogodová, Veronika Krejzová
Petr KRATOCHVÍL
Petr Vondráček, Bořek Slezáček, Ondřej Bábor
ROSOMÁK
Peter Pecha, Martin Schreiner, Josef Vágner
STORMIE
Ondřej Bábor, Josef Vágner, Petr Šudoma
AGÁTA
Pavlína Ďuriačová, Veronika Krejzová, Andrea Gabrišová 

Taneční company
Terezie Rakouská, Kateřina Vrběcká, Barbora Onderková, Justina Bohatá, Anna Šitnerová, Si Nhan Nguyen "Lee", Jaromír Špalek, Lukáš Prokop, Jakub Sedláček 

Pěvecko-taneční company
Jakub Novotný, Vojtěch Flígr, Erika Fenclová, Michaela Novotná, Denisa Grossová